Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TADplast jest firmą rodzinną, istniejącą w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych od 1979 roku.
Na początku swojej działalności zakład dysponował tylko jedną wtryskarką zainstalowaną w skromnym pomieszczeniu warsztatowym. W miarę upływu czasu profil produkcji ulegał zmianom. Firma umocniła swoją pozycję na rynku i stopniowo powiększała się. Głównym celem firmy TADplast było doskonalenie zawodowe pracowników oraz stałe unowocześnianie własnego parku maszynowego. Zaowocowało to nawiązaniem współpracy z partnerem zagranicznym.

Doświadczenie zdobyte w czasie wieloletniej pracy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz kontakty zagraniczne pozwoliły na rozszerzenie działalności firmy o działalność handlową.

Od 1997 roku oferujemy wysokiej jakości używane wtryskarki, peryferia oraz części zamienne znanych i renomowanych europejskich producentów. Ponadto świadczymy usługi z zakresu regeneracji pomp hydraulicznych wtryskarek.

Dzięki współpracy z wieloma firmami zagranicznymi posiadamy w naszej ofercie szeroki wybór używanych maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Wszystkie maszyny pochodzą z krajów Europy Zachodniej, głównie z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Skandynawii oraz Wielkiej Brytanii. Szeroki asortyment i elastyczne podejście do klientów sprawiło, że zdobyliśmy odbiorców w całej Europie. Importowane przez firmę TADplast maszyny wzbogaciły parki maszynowe w prężnie rozwijających się przedsiębiorstwach w kraju i zagranicą.

W naszej codziennej działalności staramy się, aby dostarczony przez nas towar był najwyższej jakości przy optymalnie najniższych cenach oraz korzystnych warunkach. Satysfakcja Klienta to dla nas priorytet. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie zlecenia. Gwarantujemy profesjonalną obsługę przed i posprzedażową. Wszystkie maszyny oraz urządzenia peryferyjne znajdujące się w naszych magazynach są przed sprzedażą testowane i sprawdzane przez naszą wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników.

Firma posiada wyszkolony i doświadczony zespół fachowców, dzięki czemu Klienci zyskują pewność zakupu maszyn w dobrym stanie technicznym.
Wykonujemy również próby na własnych formach lub na formach klienta. Służymy pomocą techniczną oraz współpracujemy z wieloma firmami serwisowymi. Dzięki naszym szerokim kontaktom jesteśmy w stanie w krótkim czasie sprowadzić na życzenie klienta interesującą go wtryskarkę.