PL DE EN

Peryferia do wtryskarek, wtryskarki używane

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TADplast jest firmą rodzinną, istniejącą w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych od 1979 roku.

Na początku swojej działalności zakład dysponował tylko jedną wtryskarką zainstalowaną w skromnym pomieszczeniu warsztatowym. W miarę upływu czasu profil produkcji ulegał zmianom. Firma umocniła swoją pozycję na rynku i stopniowo powiększała się. Głównym celem firmy TADplast było doskonalenie zawodowe pracowników oraz stałe unowocześnianie własnego parku maszynowego. Zaowocowało to nawiązaniem współpracy z partnerem zagranicznym.

Doświadczenie zdobyte w czasie wieloletniej pracy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz kontakty zagraniczne pozwoliły na rozszerzenie działalności firmy o działalność handlową.
Od 1997 roku oferujemy wysokiej jakości używane wtryskarki oraz peryferia znanych i renomowanych europejskich producentów. Dzięki współpracy z wieloma firmami zagranicznymi posiadamy w naszej ofercie szeroki wybór używanych maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Wszystkie maszyny pochodzą z krajów Europy Zachodniej, głównie z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Skandynawii oraz Wielkiej Brytanii. Dzięki szerokiemu asortymentowi i elastycznemu podejściu do naszych klientów zdobyliśmy odbiorców w całej Europie. Importowane przez firmę TADplast maszyny wzbogaciły parki maszynowe w prężnie rozwijających się przedsiębiorstwach w kraju i zagranicą.
W naszej codziennej działalności staramy się, aby dostarczony przez nas towar był najwyższej jakości przy optymalnie najniższych cenach oraz korzystnych warunkach. Wszystkie maszyny znajdujące się w naszych magazynach są przed sprzedażą testowane i sprawdzane przez naszą wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników. W ten sposób nasi Klienci zyskują pewność zakupu maszyn w dobrym stanie technicznym.

Wykonujemy również próby na własnych formach lub na formach klienta. Służymy pomocą techniczną oraz współpracujemy z wieloma firmami serwisowymi. Dzięki naszym szerokim kontaktom jesteśmy w stanie w krótkim czasie sprowadzić na życzenie klienta interesującą go wtryskarkę. Wszystkie maszyny i urządzenia z naszej oferty spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Firma TADplast pracuje w systemie ISO 9001:2008..